STAŁE RATY 20x0% NA WSZYSTKIE EKSPRESY DO KAWY

Jeden prosty sposób na zakup ekspresu do kawy bez wychodzenia z domu

07-06-2022

Nie jest zaskoczeniem, że wydarzenia na świecie, których byliśmy świadkami w ostatnich latach zmusiły wiele firm do stosowania nowych rozwiązań w sposobie dotarcia do klientów. Świat idzie do przodu, a nowe technologie pokazują nam, że wiele spraw możemy z powodzeniem zrealizować bez wychodzenia z naszego domowego zacisza. Właśnie dlatego, wychodzimy naprzeciw naszym klientom i prezentujemy nowe, innowacyjne narzędzie jakim jest salon sprzedaży online NextCoffee.

Czym jest wideokonsultacja na żywo?

Wideokonsultacja to nowa usługa, która pozwala na interaktywną komunikację z klientem za pomocą komputera lub urządzeń mobilnych. Za naciśnięciem jednego przycisku możemy połączyć się z konsultantem, a w zależności od potrzeby widzieć i słyszeć mogą się dwie strony lub tylko konsultant udostępni swój obraz. Dzięki temu w niezwykle wygodny sposób możesz skonsultować się z ekspertem i dokonać możliwie najlepszego wyboru zakupowego. Salon sprzedaży online to swoista odpowiedź na potrzeby współczesnych czasów oraz doskonała alternatywa dla sprzedaży bezpośredniej.

Czy to Twój nowy ekspres do kawy?

Bardzo dobrze wiemy, że wybór idealnego ekspresu do kawy nie należy do prostych decyzji. Właśnie dlatego chcemy pomóc naszym klientom i zadbać o to, by wymarzony sprzęt był w jak najlepszy sposób dopasowany do ich preferencji. Naszą misją jest dbałość o wysoką jakość obsługi, fachowe doradztwo i indywidualne podejście do każdego klienta. Mamy świadomość, że dojazd do stacjonarnych punktów sprzedaży czasem może być utrudnieniem, chcemy więc być bliżej naszych klientów i w jeszcze lepszy sposób doradzać im w wyborach zakupowych. Skorzystanie z usług salonu sprzedaży online NextCoffee pozwoli Ci na zakup najwłaściwszego ekspresu do kawy bez wychodzenia z domu, a nasi eksperci pomogą Ci spełnić pragnienia o wypiciu aromatycznej kawy w Twoim domu.

W salonie sprzedaży online NextCoffee uruchomionych jest 18 modeli automatycznych ekspresów do kawy. Nasz konsultant z przyjemnością zaprezentuje obsługę interesującego Cię modelu, na żywo przygotuje specjały kawowe czy pokaże jak przeprowadzić procesy konserwacyjne. Z chęcią odpowie również na nurtujące Cię pytania i wątpliwości.

Zapraszamy do połączenia z konsultantem salonu online od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 - 18.00