🔥RATY 10x0% LUB 20x0% NA WSZYSTKIE EKSPRESY DO KAWY 🔥

Jaki ekspres do kawy JURA kupić w 2023 roku?

17-11-2023

Gorący sezon zakupowy przed nami. Z okazji Black Friday wiele osób decyduje się na zakup wymarzonego ekspresu do kawy marki JURA. Pojawia się więc pytanie: Który model wybrać? Na rynku przecież dostępnych jest aktualnie szereg wyjątkowych modeli oferujących wiele unikatowych rozwiązań.


Wszystkie premiery ekspresów do kawy JURA w 2023 roku mamy już za sobą. Doskonale wiemy, że wybór idealnego ekspresu do kawy nie należy do prostych decyzji. Dlatego służymy pomocą, by wskazać Ci najważniejsze cechy ekspresów do kawy JURA pozostających w aktualnej ofercie marki.

Perfekcja czarnej kawy

Jura ENA 4 (EB) lub E4 (EA) to świetny wybór jeżeli na co dzień głownie raczysz się swoją „małą czarną”. Oba ekspresy przygotują doskonałe kawy czarne, lecz E4 (EA) przygotuje dla Ciebie napój z maksymalnie aż 16 gramów kawy, gdzie kompaktowa ENA 4 (EB) będzie to maksymalnie 10 gramów świeżo zmielonej kawy.  Wybór należy do Ciebie.

Polecamy również zwrócić uwagę na ONO. Ten kompaktowy ekspres nie posiada młynka i przygotuje Twoją ulubioną kawę czarną z kawy już wcześniej zmielonej. Ekspres posiada bardzo ciekawy i nowatorski sposób zaparzania dzięki czemu daje nam możliwość wcielenia się w domowego baristę.

A może specjał mleczny?

Gdy po kawy mleczne sięgasz sporadycznie zwróć uwagę na model E6 (EC) z półautomatycznym systemem poboru mleka. To również doskonała propozycja dla miłośników intensywnych kaw czarnych

Jeśli na co dzień chętnie pijesz głównie kawy mleczne z pewnością zachwycą Cię modele ENA 8 (EC), E8 (EB) oraz E8 (EC).

ENA 8 (EC) to kompaktowy ekspres, który przygotuje kawy mleczne za naciśnięciem jednego przycisku, ten ekspres przygotuje dla Ciebie napój z maksymalnie 10 gramów świeżo zmielonej kawy.

E8 (EB) oraz jego następca E8 (EC) to niekwestionowane bestsellery oferujące najwyższą jakość kawy oraz niekwestionowaną wygodę obsługi. Jednostka o pojemności 16 gramów, perfekcyjna jakość spienionego mleka oraz kawy a także w pełni automatyczny system czyszczenia układu mleka to aspekty na które warto zwrócić uwagę.

S8 (EA) z pewnością zachwyci Cię szeroki możliwościami programowania specjałów oraz personalizacji menu głównego. Czy wiesz że przygotuje również mleko niespienione?

J8 (EA) z pewnością zachwyci Cię funkcją Sweet Foam czyli możliwością aromatyzowania pianki mlecznej wybranym syropem smakowym. Dodatkowo ten ekspres wykryje filiżankę gdy podstawisz ją pod wylewkę do kaw czarnych. Responsywny ekran dotykowy sprawia, że jego użytkowanie to prawdziwa przyjemność.

Aż 32 specjały kaw czarnych oraz mlecznych w tym kawa Cold Brew, czyli kawa zaparzana na zimno. Takie możliwości daje nam model Z10 (EA), który reprezentuje najbardziej nowatorskie i kluczowe technologie marki Jura. Automatyczne czyszczenie, intuicyjna i wygodna obsługa oraz elegancki design sprawiają, że Jura Z10 (EA) to definicja szwajcarskiej precyzji.

 

Jeżeli poszukujesz bardziej szczegółowych informacji na temat ekspresów do kawy JURA to zapraszamy na nasz kanał na YouTube oraz czekamy na Twoje pytania. Wszelkie dane znajdziesz w zakładce KONTAKT.