🔥RATY 10x0% LUB 20x0% NA WSZYSTKIE EKSPRESY DO KAWY 🔥

Napij się następnej kawy z Mistrzem Polski Baristów – Marcinem Rusnarczykiem

08-06-2023

Jaką kawę wybrać? Ziarno 100% Arabiki czy może mieszankę  z Robustą? Jaki rodzaj ziarna będzie pasował do mojej ulubionej kawy?

Jaką kawę wybrać? Ziarno 100% Arabiki czy może mieszankę  z Robustą? Jaki rodzaj ziarna będzie pasował do mojej ulubionej kawy? Te oraz inne pytania z pewnością pojawiają się w głowie niejednego amatora napojów kawowych.  

A co gdyby idealną mieszankę ziaren dobrał dla Ciebie Mistrz Polski Baristów? Miło nam poinformować, że będzie ku temu idealna okazja.

Wskazówki od Mistrza

W środę, 14 czerwca 2023 o godzinie 14.00 w salonie sprzedaży NextCoffee Gdańsk odbędzie się wyjątkowe spotkanie z Mistrzem Polski Baristów i właścicielem marki MRC. – Marcinem Rusnarczykiem. Nasz gość z przyjemnością doradzi w zakresie doboru odpowiednich ziaren i z pewnością podzieli się niejednym sekretem dotyczącym przygotowania idealnej kawy, jak z kawiarni.

Doskonale rozumiemy, że początki bywają trudne, więc jeśli dopiero chcesz rozpocząć przygodę z piciem kawy i nie wiesz od czego zacząć, koniecznie zarezerwuj czas 14 czerwca  i odwiedź nas przy Al. Grunwaldzkiej 132A w Gdańsku. Do dyspozycji będzie 13 automatycznych ekspresów do kawy, a w każdym z nich będzie zasypana inna mieszanka kawy z polskiej palarnii Apro Trade (Tom Caffe, MRC. oraz NextCoffee).

 

 

 

 

Kolejna odsłona spotkania z ekspertem

To kolejny raz gdy Marcin Rusnarczyk wcieli się w rolę eksperta w salonie sprzedaży NextCoffee. W listopadzie ubiegłego roku, gościliśmy Mistrza Polski Baristów w oddziale NextCoffee we Wrocławiu. Nie brakowało rozmów, odpowiedzi na pytania i wątpliwości w zakresie doboru ziaren czy sprzętu – oczywiście wszystko odbywało się w towarzystwie wyśmienitej kawy.

Cieszymy się, że ponownie możemy porozmawiać z Wami o kawie, przy kawie