🔥RATY 10x0% LUB 20x0% NA WSZYSTKIE EKSPRESY DO KAWY 🔥

O nas

Wypij z nami następną kawę

NextCoffee to firma rodzinna, działająca w branży ekspresów do kawy od 2009 roku. Posiadamy 6 stacjonarnych salonów sprzedaży w największych miastach Polski, funkcjonalny sklep internetowy oraz biuro, studio nagrań i centrum logistyczne pod Warszawą.

Zanim znaleźliśmy się w miejscu, w którym jesteśmy obecnie, przeszliśmy długą, wypełnioną ciężką pracą drogę. W tej drodze przyświecał nam jeden cel – chcemy być doskonali w tym co robimy. To dążenie do doskonałości wyznacza standardy naszej pracy, ponieważ wiemy, że nasz sukces jest uzależniony od zadowolenia i zaufania naszych klientów.

Teraz, po latach, możemy poszczycić się setkami usatysfakcjonowanych klientów, którzy kupili u nas swój pierwszy ekspres do kawy. Wciąż regularnie odwiedzają nasze salony, uzupełniając akcesoria do ekspresów czy też zaopatrując się u nas w doskonałą kawę.

Dbamy o spokój naszych klientów

Zawsze pilnujemy tego, aby nasi klienci zawsze mogli delektować się najlepszą kawą, aby ich maszyny do kawy - domowe czy profesjonalne bombajny / vendingi - zawsze były sprawne i pełne ziaren najlepszej kawy.

A jeśli przypadkiem los przyniesie usterkętechniczną ekspresu - wychodzimy na przeciw pytaniom i na czas naprawy gwarantujemy Państwu zastępczą maszynę. Nasza opieka sprawi, że codzienne świadczenie w delektowaniu się kawą to tylko miłe chwile.

Nie spoczywamy na laurach – ciężko pracujemy, aby dać naszym klientom więcej! Posiadamy największą ekspozycję uruchomionych ekspresów – w każdym z naszych salonów można spróbować kawy z dowolnie wybranego urządzenia.

Dzięki dobrej logistyce, asortyment w salonach sprzedaży oraz sklepie internetowym odzwierciedla faktyczne stany magazynowe. Oznacza to, że towar dostępny jest „od ręki”. Nie miewamy przerw w dostawie czy braków towaru, a wysyłka zamówionego produktu jest możliwa tego samego dnia.

Dla Państwa wygody uruchomiliśmy nowoczesne studio - Salon Online – w którym, podczas rozmowy na Live chat, możemy zaprezentować każdy ekspres, odpowiedzieć na wszystkie pytania, i na Państwa oczach, przygotować dowolną kawę.

Dokładamy wszelkich starań, aby zakupy w NextCoffee były nie tylko przyjemne, ale przede wszystkim bezpieczne, dlatego współpracujemy tylko z uznanymi na świecie markami ekspresów oraz oferujemy kawę najlepszych na rynku marek.

Sprzedając ekspresy nie mogliśmy pozostawić naszych klientów wobec ewentualnych problemów w działaniu urządzeń, dlatego nasz serwis to wyspecjalizowany zespół ekspertów, który jest w stanie szybko i trafnie zdiagnozować a następnie wyeliminować każdą usterkę.

Wizja

Najlepszy autoryzowany dystrybutor ekspresów do kawy, będący pierwszym wyborem klientów na polskim rynku.

Misja

Dostarczamy klientom rzetelną, fachową wiedzę. Maksymalnie ułatwiamy wybór, gwarantując bezpieczeństwo zakupów, szeroką ofertę i rozwiniętą sieć punktów sprzedaży.

Wartości

Dążenie do doskonałościw obsłudze klienta.
Wiedza i kompetencje.
Rzetelność i uczciwość
Rozwój.

W salonach sprzedaży, czekają na Państwa:

Alicja
Warszawa - Wola
Oliwia
Katowice
Eliza
Wrocław
Antonina
Poznań

Nie tylko sprzedajemy ekspresy - od lat służymy Państwu fachową obsługą posprzedażną, jeśli jest taka potrzeba – dowieziemy i uruchomimy ekspres, przeprowadzimy szkolenie i ustawimy parametry – Państwu pozostanie tylko delektować się dobrą kawą.