INFORMUJEMY, ŻE SALONY SPRZEDAŻY FUNKCJONUJĄ BEZ ZAKŁÓCEŃ - SPRAWDŹ GODZINY OTWARCIA

Melitta® Passione OT srebrny F53/1-101 EU • RATY 20X0% • ODBIÓR OSOBISTY - 5 SALONÓW

 • Dodaj recenzję:
 • Kod: 6758086
 • Producent: Melitta
 • Kod producenta: 4006508215478
 • Dostępność: <font color="green">Towar dostępny w magazynie</font> Towar dostępny w magazynie
  Czas realizacji: 24h

 • Dystrybucja:
  POLSKA
 • Koszt dostawy: GRATIS
 • Gwarancja producenta: 24 miesiące
 • szt.
 • Cena netto: 1 787,80 zł 2 498,00 zł 2 199,00 zł
 • Oblicz

 

 

MELITTA® CAFFEO® PASSIONE® OT

 

 

 

Teraz tak łatwo możesz cieszyć się pyszną kawą - wystarczy wcisnąć przycisk.

Latte macchiato, café crème, cappuccino, espresso, ristretto, lungo i dużo, dużo więcej - teraz wystarczy wcisnąć przycisk, aby móc delektować się wykwintną kawą, spienionym mlekiem oraz otrzymać gorącą wodę. Po prostu wybierz jeden z 10 rodzajów kawy i ciesz się pyszną kawą i pełnym aromatem. Ekspres do kawy Melitta® Caffeo® Passione® OT ma elegancki i kompaktowy design. Znajdzie się na niego miejsce w każdej kuchni. Ekspres do kawy Caffeo® Passione® OT zaskakuje intuicyjną obsługą i łatwo można go utrzymać w czystości.

 Mission Eco & Care

Mission eco & care


Opracowaliśmy etykietę, która pomaga konsumentom w wyborze urządzenia, które gwarantuje świadome korzystanie. Etykieta wykorzystuje stworzony przez nas system wartości.

 

Najlepszy system aromatowy

 

Najlepszy system aromatowy

Uszczelnienie Aromasafe® znajdujące się na opakowaniu ziarna oznacza, że smak i aromat różnych ziaren kawy są jeszcze lepiej chronione. Funkcja Bean to Cup oznacza, że mielona jest tylko taka ilość kawy, jaka jest potrzebna w danej chwili, a następnie kawa jest natychmiast parzona.

 

 

Kompaktowa budowa, nowoczesny design

 

Kompaktowa budowa, nowoczesny design

Caffeo® Passione® OT wyznacza nowe standardy w zakresie kompaktowej budowy. Forma sześcianu robi wrażenie. Poza tym ekspres do kawy jest tak kompaktowy, że wszędzie można znaleźć dla niego doskonałe miejsce.

 

Funkcja One Touch

 

Funkcja One Touch


Niezależnie od tego, czy masz ochotę na jedną z zaprogramowanych wersji kawy, ciepłe mleko, spienione mleko czy po prostu potrzebujesz gorącej wody, za jednym wciśnięciem przycisku otrzymasz swój ulubiony napój.

 

10 odmian kawy

 

10 odmian kawy


Wciskając jeden przycisk możesz otrzymać 4 klasyczne rodzaje kawy: espresso, café crème, cappuccino i latte macchiato. Korzystając z funkcji przepisów możesz stworzyć kolejnych 6 wyśmienitych rodzajów kawy: ristretto, lungo, americano, espresso macchiato, café latte, café au lait.

 

Oryginalny proces przygotowywania kawy

 

Oryginalny proces przygotowywania kawy


Specjały kawowe przygotowywane są poprzez zastosowanie właściwej kolejności dodawania składników, zgodnie z oryginalnymi włoskimi recepturami. Na przykład, aby otrzymać latte macchiato espresso dodawane jest dopiero po pianie i mleku. W przypadku cappuccino, espresso nalewane jest przed spienionym mlekiem.

 

Kolorowy wyświetlacz TFT

 

Kolorowy wyświetlacz TFT

Kolorowy wyświetlacz TFT wysokiej rozdzielczości zapewnia możliwość intuicyjnej i łatwej obsługi. Czytelne instrukcje podane krok po kroku prowadzą przez menu.

 

 

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

 

Otwór wylotowy All In-One z podświetleniem LED

Otwór wylotowy typu All-in-One z dwiema dyszami na kawę, jedną na mleko i mleko spienione oraz jedną na gorącą wodę pozwala na przygotowanie ulubionego napoju bez przemieszczania filiżanki. Przyjemne oświetlenie LED ukazuje Twoją ulubioną kawę w najlepszym świetle. Wysokość regulowana do 135 mm, dzięki czemu zmieszczą się nawet wysokie szklanki do latte macchiato.

 

 

Dwie filiżanki jednocześnie

 

Tryb podwójnej filiżanki


Możliwe jest jednoczesne napełnianie dwóch filiżanek kawy. (tylko kawy czarne)

 

 

Łatwe czyszczenie parą wodną

 

Łatwe czyszczenie parą wodną


Oprócz zintegrowanego programu do dokładnego czyszczenia systemu mleka, funkcja Easy Steam Cleaning (czyszczenie parą wodną) oznacza możliwość wyczyszczenia urządzenia w sposób szybki i higieniczny. Części mające styczność z mlekiem czyszczone są za pomocą gorącej wody i pary - zależnie od wyboru, po każdej filiżance kawy lub osobno za pomocą menu.

 

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia

 

Automatyczne czyszczenie oraz usuwanie kamienia


Caffeo Barista® automatycznie wskazuje na wyświetlaczu, kiedy potrzebne jest czyszczenie lub odkamienianie. Program czyszczenia i usuwania kamienia można w łatwy sposób wywołać w menu.

 

 

Funkcje oszczędzania energii


Caffeo® Passione® jest wyposażony w programowalny tryb oszczędzania energii, funkcję programowalnego wyłącznika oraz 0-watowy wyłącznik ręczny i posiada pakiet oszczędzania energii.

 

Blog

NOWOŚĆ - NIVONA CafeRomatica 930

NOWOŚĆ - NIVONA CafeRomatica 930

Tegoroczna jesień przyniosła nowość wśród ekspresów NIVONA. Do najwyższej serii 900 dołączył właśnie model 930. Zapraszam do obejrzenie prezentacji.
13-11-2020